Ogłoszenia Parafialne – Sękowice

Nysa OFM

Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Zapraszamy jeszcze dzisiaj do kościoła parafialnego w Nysie na nieszpory adwentowe o godz. 17:30 połączone
z obrzędem błogosławieństwa wieńców adwentowych.

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania.
 2. RORATY- na które zapraszamy w naszym kościele będziemy odprawiać od pn. do pt.

o godz. 18:00, a w sobotę. o godz. 8:00. Prosimy o PREZENTY DLA DZIECI, jak również o produkty spożywcze na sobotnie śniadania dla dzieci.

 1. W piątek o godz. 6:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Z racji I piątku i I soboty m-ca odwiedziny chorych według stałego porządku od godz. 9:00. Wyjątkowo tym razem wszystkich chorych w naszej parafii odwiedzi o. Efrem. W przyszłą sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające o godz. 7:15.
 2. W korytarzu klasztornym po każdej Mszy św. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym możemy nabyć m.in.: kartki świąteczne, prezenty książkowe oraz świece, w tym Świece CARITAS na nasze stoły wigilijne – koszt dużej świecy to 16 zł, natomiast małej – 8 zł.
 3. Tak jak w ubiegłym roku, tak też i w tym pragniemy przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin. Od dzisiaj będzie można zabrać ze sobą reklamówkę, by zakupić do niej produkty spożywcze (są one wyłożone przed zakrystią na stoliku). Przygotowaną paczkę świąteczną prosimy dostarczyć do 19 grudnia do zakrystii lub na furtę klasztorną. Można także złożyć ofiarę na ten cel do dedykowanej skarbony pod chórem. Za wszelkie dobro i zaangażowanie serdeczne Bóg zapłać.
 4. W ramach zbiórki na ogrzewanie kościoła, która odbyła się w ubiegłą Niedzielę pragniemy poinformować, że zebrano na ten cel 2.863 zł. (w tym: do puszek 2.363 zł i 500 zł przelewem na konto bankowe). Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Już teraz pragniemy poinformować o przyszłej budowie naszej stajenki Bożonarodzeniowej i dekorowaniu Kościoła na uroczystości świąteczne. Budowę rozpoczniemy 10.12 o godz. 9:00. Dlatego prosimy już teraz zarezerwować sobie czas, abyśmy mogli włączyć się w to wspólne dzieło. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 6. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu
  w stałym porządku, czyli w pn.: od 11:00 do 12:00 oraz w pt.: od 16:00 do 17:00.
 7. W czasie zimowym Msze święte w Regulicach i Sękowicach
  w tygodniu o godz. 17.00.

 

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, wspólne modlitwy
i wszelkie dobro.

Życzymy owocnego czasu ADWENTU, niech będzie to czas duchowego przygotowania się na Uroczystości Narodzin naszego Zbawiciela.