Ogłoszenia Parafialne – Sękowice

Nysa OFM
  1. Dzisiaj XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – o godz. 17.00 Nabożeństwo.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 17.30 nabożeństwo.
  3. Na plakacie w gablotce zaproszeni ks. Biskupa do uczestnictwa w Nyskiej Drodze Jakubowej w dniach 30.06 – 03.07.2022 r. (czwartek-niedziela. Pielgrzymi wraz z Księdzem Biskupem przejdą przez miejscowości naszej diecezji, idąc Szlakiem Jakubowym z Głuchołaz do Skorogoszczy. Na Camino nie trzeba się zapisywać; wystarczy przybyć do wyznaczonego miejsca w zaplanowanym czasie. Na wspólne wędrowanie można wybrać jeden odcinek, jeden dzień lub całą trasę. Każdego dnia Camina zaplanowano wspólną Eucharystię oraz modlitwę Liturgią Godzin w kościołach znajdujących się na pątniczym szlaku. Camino będzie także okazją do synodalnych rozmów uczestników z księdzem biskupem i między sobą.
  4. W piątek o godz. 15. Koronka do Bożego Miłosierdzia przy Krzyżu na osiedlu Podzamcze, a w sobotę o godz. 6.15 Różaniec Wynagradzający,
  5. Comiesięczne odwiedziny chorych od godz. 9.00 w piątek o. Efrem, a w sobotę o. Proboszcz.
  6. Propozycje Wakacyjne:
  7. Zapraszamy do udziału w 3. Rajdzie Miłosierdzia – Pielgrzymce Rowerowej śladami św. Siostry Faustyny w dniach 1-7 sierpnia. Trasa tegorocznego Rajdu będzie prowadzić z Nysy przez Jasną Górę do Krakowa -Łagiewnik. Zgłoszenia u o. Kazimierza.
  8. W dniach 14-20 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Pilnie potrzebujemy osób chętnych do przeszkolenia w służbie porządkowej; bez tej służby grupa nie będzie mogła samodzielnie wyruszyć na pielgrzymkę. Kontakt o. Kazimierz.
  9. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna tylko w piątek od 16.00 do 17.00.
  10. Udającym się na wakacje życzymy dobrego czasu i szczęśliwego powrotu do domu.