Ogłoszenia Parafialne – Regulice

Nysa OFM
 1. Dzisiaj V Niedziela WIELKIEGO POSTU – rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne w naszej parafii. Do środy w Regulicach i Sękowicach, a od czwartku w kościele parafialnym – według planu umieszczonego na plakatach i wyłożonego na stoliku. W czwartek 30.03.2023 o godz. 19.30 ksiądz Rekolekcjonista zaprasza małżonków i rodziców na warsztaty empatyczne. Jak zamienić walkę ze sobą na zrozumienie swoich potrzeb i uczuć?
 2. Przed kościołem Kiermasz Palm oraz zbiórka do puszek na RANCZO NADZIEI.
 3. Od godz. 17.00 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. Taca w czasie nabożeństwa na przygotowanie Bożego Grobu i dekoracji świątecznych.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostanie dni Wielkiego Postu.
 5. We wtorek po wieczornej Mszy św. )o. 18.30) spotkanie Rady Parafialnej w bibliotece klasztornej.
 6. W środę zapraszamy po Mszy św. wieczornej na KATECHEZĘ DOROSŁYCH do biblioteki klasztornej. Temat „Od palm do BARANKA w kręgu dawnych obyczajów, obrzędów i symboli wielkanocnych.”
 7. Ministranci maja swoja zbiórkę w środę o godz. 18.30, a Marianki w czwartek o godz. 18.30. Z racji Rekolekcji nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci w czwartek.
 8. W piątek o godz. 19.00 DROGA KRZYŻOWA ulicami naszej parafii.
 9. W sobotę o godz. 8.15 RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU SERCU MARYI.
 10. Przyszła niedziela to NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ. Zakończenie REKOLEKCJI PARAFIALNYCH. Taca będzie przeznaczona na potrzeby ks. Rekolekcjonisty. Palmy będą święcone na każdej Mszy świętej – Uroczysta Procesja z Palmami przed Mszą o godz. 11.00 (gromadzimy się przed kościołem).
 11. Plan spowiedzi przedświątecznej i TRIDUUM PASCHALNEGO podamy w przyszłym tygodniu.
 12. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli swoją JAŁMUŻNĘ POSTNĄ na cele przygotowanie żywnościowych paczek świątecznych dla osób potrzebujących – polecamy te inicjatywę dalszej uwadze parafian – skarbonka pod chórem. Przy okazji prosimy o zgłaszanie osób z sąsiedztwa, które według Was potrzebują takiej pomocy do zakrystii lub kancelarii. Paczki będą rozwożone w Wielkim Tygodniu.
 13. Świąteczne odwiedziny chorych we wtorek 4 .04 od godz. 9.00 – chorych spoza stałej listy prosimy zgłaszać do Niedzieli Palmowej w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
 14. Kancelaria parafialna z racji REKOLEKCJI w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i w piątek od 11.00 do 12.00.