Ogłoszenia Parafialne – Regulice

Nysa OFM
  1. Dzisiaj XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania. Nabożeństwa okolicznościowe codziennie o godz. 17.30.
  3. We wtorek o godz. 18.00 będziemy modlili się w intencji o. Januarego w dniu jego imienin.
  4. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w środę po wieczornej Mszy Świętej, a dla Marianek w czwartek.
  5. W czwartek zapraszamy dzieci szkolne na Mszę szkolną.
  6. W piątek z racji 22 dnia miesiąca o godz. 18.00 intencja zbiorowa: Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II…
  7. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka do puszek na Ranczo Nadziei.
  8. UWAGA RODZICE KANDYDATÓW DO I. KOMUNII ŚWIĘTEJ i BIERZMOWANIA (klasa 3 i 6) – w zakrystii można odebrać deklaracje przystąpienia do przygotowania do przyjęcia tych sakramentów świętych – podpisane deklaracje składamy do końca miesiąca w zakrystii – pierwsze spotkania organizacyjne będą 3. i 4. niedzielę października.
  9. Polecamy Kalendarz na rok 2024 z Kościołami Metropolii Górnośląskiej – miesiąc luty to nasz Kościół parafialny. Cena od 10 zł.
  10. Kancelaria parafialna czynna tylko w piątek od 16.00 do. 17.00.

PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA