Ogłoszenia – NYSA 19.03.2023

Nysa OFM
  1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii Świętej i ich rodzin.
  2. Nabożeństwa WIELKOPOSTNE w naszym kościele: nabożeństwo Drogi Krzyżowej – dla dzieci w czwartek o godz. 17.30, a dla młodzieży i dorosłych w piątek – godz. 6.30 i 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – niedziela godz. 17.00 – czasie Gorzkich Żali zbiórka na kwiaty do BOŻEGO GROBU.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W poniedziałek przypada liturgiczna Uroczystość św. Józefa Oblubieńca – w czasie Mszy św. o godz. 18.00 będziemy polecać opiece św. Józefa wszystkich mężczyzn naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do modlitwy, szczególnie panów.
  5. Spotkanie dla Marianek w środę, a dla ministrantów w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. W czwartek na Drogę Krzyżową na godz. 17.30 zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
  7. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msza św. w intencji podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego będzie o godz. 7.00. Do Duchowej Adopcji będzie można przystąpić także w sobotę w czasie nabożeństwa Maryjnego, jak i całą niedzielę ( Księga Duchowej Adopcji będzie na Ołtarzu św. Antoniego.
  8. Rekolekcje wielkopostne: 26.03 – 2.04.2022. W naszych Wielkopostnych Ćwiczeniach Duchowych będzie nas prowadził ks. Marcin Paś z Duszpasterz Młodzieży z Gliwic. Plan rekolekcji na kartkach i w poprzednich biuletynach. Od niedzieli do środy Regulice i Sękowice, a od czwartku do niedzieli – kościół parafialny. Taca w ostanie dni rekolekcji na potrzeby księdza Rekolekcjonisty.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na Ranczo Nadziei. Będzie też można nabyć Palmy Świąteczne.
  10. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od 11.00 do 12.00 orz w piątek od 16.00 do 17.00.

Błogosławionego tygodnia

– życzą franciszkanie