OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Dzisiaj obchodzimy V Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 17.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Taca na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W korytarzu bocznym Kiermasz Wielkanocny. Do nabycia świece na stół świąteczny duża -12 zł, mała – 6 zł, „jajka” za 5 zł. Także kolorowanki wielkanocne dla dzieci.
  3. Codziennie trwamy w Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z okazją do sakramentu pokuty i pojednania.. O godz. 17.30 Nabożeństwo okolicznościowe.
  4. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – po Mszach świętych możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Księga  wyłażona będzie na ołtarzu Św. Antoniego.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w czwartek o godz. 17.30, a dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 6.30 i 17.30.
  6. W salkach parafialnych przygotowujemy Parafialny Klub Seniora – szukamy sponsora na meble kuchenne (nowe lub używane) – kontakt z ojcem proboszczem.
  7. Kancelaria parafialna czynna tylko  w piątek od 16.00 do 17.00.
  8. Powoli kończy się okres Kwarantanny w naszym klasztorze. Serdeczne Bóg zapłać o. Tyberiuszowi za pomoc w tym trudnym dla nas czasie, a także parafianom za modlitwę i wszelką okazaną życzliwość. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa – to ma nam pomagać.
  9. Plan Wielkiego Tygodnia z powody dynamicznej sytuacji pandemii podamy w przyszłą niedzielę.

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary i okazaną życzliwość.

Życzymy owocnego czasu Wielkiego Postu.